Довідник кандидатів | Вибори депутатів Харківської обласної ради
ПартіяСтисла назва місцевої організації політичної партії
№ в ЕВСНомер кандидата в єдиному виборчому списку
ОкругНазва територіального виборчого округу
№ в ТВСНомер кандидата в територіальному виборчому списку (у виборчому окрузі)
ПІБПрізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) кандидата
ОсвітаОсвіта кандидата
ПартійністьПартійність кандидата
Місце роботиМісце роботи (заняття)
ПосадаЗаймана посада
1 Блок Кернеса 9 39ТВО №14 6 Фадєєнко Галина Дмитрівна Вища Безпартійна ДУ ʼНаціональний інститут терапії ім.Л.Т.Малої НАМН Україниʼ Директор
2 Блок Кернеса 59 39ТВО №14 3 Колесникова Оксана Володимирівна Вища Безпартійна ТОВ ʼПоезіяʼ Директор з розвитку та комунікацій
3 Блок Кернеса 66 39ТВО №14 1 Радьков Сергій Миколайович Вища Безпартійний ГО МРТ ʼЛісогорʼ Голова правління ГО МРТ ʼЛісогорʼ
4 Блок Кернеса 67 39ТВО №14 2 Чигрінов Вячеслав Васильович Вища Безпартійний Регіональна філія ʼПівденної залізниціʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізниціʼ Начальник служби кадрової та соціальної політики
5 Блок Кернеса 68 39ТВО №14 4 Кулик Олена Григорівна Вища Безпартійна Харківська обласна рада Начальник управління з питань місцевого самоврядування
6 Блок Кернеса 117 39ТВО №14 5 Цебро Антон Сергійович Виша Безпартійний БО БФ ʼУкраїнська довіраʼ Голова правління
7 ЄврСолідарність 38 39ТВО №14 1 Курило Володимир Сергійович Професійно-технічна член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Тимчасово не працює
8 ЄврСолідарність 63 39ТВО №14 2 Рибалка Сергій Вікторович Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Фізична особа-підприємець ʼКОМПІʼ Продавець консультант
9 ЄврСолідарність 64 39ТВО №14 3 Солохова Тетяна Олександрівна Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Акціонерне товариство ʼХарківгазʼ Інженер-проектувальник
10 ЄврСолідарність 65 39ТВО №14 4 Бєлашов Олег Миколайович Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Фермерське господарство ʼВікторія 777ʼ Голова
11 ЄврСолідарність 66 39ТВО №14 5 Романюк Людмила Анатоліївна Вища член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬʼ Тимчасово не працює
12 Слуга народу 21 39ТВО №14 2 Застава Володимир Ілліч Вища Безпартійний Тимчасово не працює
13 Слуга народу 36 39ТВО №14 1 Ушаков Гліб Вікторович Вища Безпартійний Фізична особа - підприємець
14 Слуга народу 54 39ТВО №14 12 Артьомова Світлана Віталіївна Вища Безпартійна Акціонерне товариство ʼТурбоатомʼ Начальник центральної заводської лабораторії
15 Слуга народу 64 39ТВО №14 6 Канашевич Андрій Вікторович Вища Безпартійний Шевченківська районна державна адміністрація Харківської області Голова Шевченківської районної державної адміністрації
16 Слуга народу 72 39ТВО №14 5 Васильєва Юлія Алімівна Вища Безпартійна Великобурлуцька районна державна адміністрація Харківської області Керівник апарату Велико-бурлуцької районної державної адміністрації
17 Слуга народу 83 39ТВО №14 3 Буряк Олександр Анатолійович Вища Безпартійний Спортивний клуб ʼНорвенʼ Спортивний директор
18 Слуга народу 84 39ТВО №14 10 Щербаченко Алла Вікторівна Вища Безпартійна Приватне підприємство ʼЛігаʼ Директор
19 Слуга народу 85 39ТВО №14 7 Гвілія Руслан Бабушийович Вища Безпартійний Громадська організація ʼЄдина країна - це Українаʼ Керівник
20 Слуга народу 95 39ТВО №14 11 Єгоров Анатолій Володимирович Вища Безпартійний Відокремлений підрозділ ʼЛокомотивне депо Куп’янськʼ регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ АТ ʼУкрзалізницяʼ Начальник підрозділу
21 Слуга народу 110 39ТВО №14 4 Доля Любов Іванівна Вища Безпартійна Комунальне некомерційне підприємство ʼКуп’янське територіальне медичне об’єднанняʼ Заступник директора
22 Слуга народу 114 39ТВО №14 8 Радченко Олександр Олександрович Вища Безпартійний Приватне акціонерне товариство ʼКуп’янський молочно-консервний комбінатʼ Генеральний директор
23 Слуга народу 115 39ТВО №14 9 Козир Наталія Євгенівна Вища Безпартійна Виробничий підрозділ ʼЛозівська дистанція коліїʼ Регіональної філії ʼПівденна залізницяʼ Акціонерного товариства ʼУкрзалізницяʼ Начальник виробничо-технічного відділу
24 ОПЗЖ 14 39ТВО №14 5 Стецик Каріна Олександрівна Вища Безпартійна ТОВ ʼSmart Storeʼ Старший продавець непродовольчих товарів
25 ОПЗЖ 24 39ТВО №14 2 Проценко Наталія Борисівна Вища Безпартійна Селянське фермерське господарство ʼЗолотий колосʼ Голова
26 ОПЗЖ 43 39ТВО №14 3 Заярний Леонід Андрійович Вища Безпартійний Товариство з Обмеженою Відповідальністю ʼПеченізьке Поле Директор
27 ОПЗЖ 46 39ТВО №14 1 Штефан Станіслав Станіславович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
28 ОПЗЖ 52 39ТВО №14 4 Козачук Богдан Олександрович Вища Безпартійний ТОВ ʼЮридична компанія ʼЮСТГЛОБАЛʼ Директор
29 ОПЗЖ 75 39ТВО №14 7 Пінчук Людмила Вікторівна Професійно-технічна Безпартійна ВП ʼВагонне депо Харків- сортувальнийʼ комірник
30 ОПЗЖ 97 39ТВО №14 6 Головаш Сергій Олександрович Вища Безпартійний Кредитна спілка ʼНаша справаʼ Заступник голови правління
31 ОПЗЖ 108 39ТВО №14 8 Мацегора Геннадій Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯʼ Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Заступник Куп’янського міського голови,
32 ОПЗЖ 112 39ТВО №14 9 Говоров Валерій Станіславович Вища Безпартійний Виконавчий комітет Куп’янської міської ради Харківська обл. Секретар Куп’янської міської ради Харківська обл.
33 ОПЗЖ 119 39ТВО №14 10 Євтушенко Марина Василівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯʼ ТОВ НВК ʼУкр-лендʼ, Економіст
34 Перемога Пальчевського 9 39ТВО №14 1 Решетняк Олексій Іванович Вища Безпартійний пенсіонер
35 Перемога Пальчевського 16 39ТВО №14 2 Гревець Євген Анатолійович Вища Член Політичної партії ʼПеремога Пальчевськогоʼ Фізична особа- підприємець
36 Перемога Пальчевського 19 39ТВО №14 3 Фурманова Марія Анатоліївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
37 Перемога Пальчевського 33 39ТВО №14 4 Шевцова Тетяна Володимірівна Середня спеціальна Безпартійна Фізична особа- підприємець
38 Перемога Пальчевського 71 39ТВО №14 5 Білоцерківська Наталія Борисівна Середня спеціальна Безпартійна Пенсіонер
39 Акцент 49 39ТВО №14 5 Алексеєва Людмила Валеріївна Вища Безпартійна ФО-П
40 Акцент 55 39ТВО №14 4 Шестопалов Олександр Михайлович Вища Безпартійний тимчасово не працює
41 Акцент 57 39ТВО №14 3 Багіров Вахід Алі Огли Вища Безпартійний пенсіонер
42 Акцент 60 39ТВО №14 2 Вишняков Сергій Вікторович Вища Безпартійний АТ ʼУкрзалізницяʼ Заступник начальника залізничного підприємства ПЧ-16
43 Акцент 61 39ТВО №14 1 Варнавська Людмила Олександрівна Вища Безпартійна пенсіонер
44 Партія Шарія 9 39ТВО №14 1 Крохмаль Вадим Юрійович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼПАРТІЯ ШАРІЯʼ ТОВ ʼПОЇХАЛИ!ʼ директор
45 Партія Шарія 27 39ТВО №14 2 Гуня Євген Сергійович Вища Безпартійний Не працює
46 Партія Шарія 28 39ТВО №14 3 Безрук Віталій Олексійович Загальна середня Безпартійний ТОВ ʼТаксопортʼ директор
47 Партія Шарія 29 39ТВО №14 4 Сидоренко Олена Леонідівна Вища Безпартійна ФОП Сидоренко О.Л.
48 Партія Шарія 30 39ТВО №14 5 Гаврилюк Анастасія Володимирівна Загальна середня Безпартійна Тимчасово не працює
49 За майбутнє 14 39ТВО №14 1 Клоповська Марія Юріївна Вища Безпартійна Тимчасово не працює
50 За майбутнє 31 39ТВО №14 2 Письмак Володимир Миколайович Вища Безпартійний фізична особо-підприємець
51 За майбутнє 38 39ТВО №14 3 Смігунов Віталій Володимирович Вища Безпартійний Дворічанська районна друкарня Директор
52 За майбутнє 55 39ТВО №14 4 Ковальов Володимир Михайлович Вища Безпартійний Тимчасово не працює
53 За майбутнє 68 39ТВО №14 5 Пристенська Людмила Іванівна Вища Безпартійна Великобурлуцька центральна районна лікарня лікар-терапевт
54 Наш край 14 39ТВО №14 2 Терехова Наталія Іванівна Вища Член Політичної партії ʼНАШ КРАЙʼ Центр дитячої та юнацької творчості Методист
55 Наш край 37 39ТВО №14 3 Жук Володимир Васильович Загальна середня Безпартійний ПСП ʼВиселокʼ охоронець
56 Наш край 38 39ТВО №14 5 Глотов Сергій Григорович Вища Безпартійний Регіональна філія ʼПівденна залізницяʼ АТ ʼУкраїнська залізницяʼ виробничий підрозділ Куп’янської дистанції електропостачання Електромонтер контактної мережі ЕЧК-19
57 Наш край 39 39ТВО №14 1 Бондарук Ольга Анатоліївна Вища Член Політичної партії ʼНАШ КРАЙʼ Громадська організація ʼВетеранське об’єднання ʼДіти Війни Україниʼ Голова Громадської організації
58 Наш край 60 39ТВО №14 4 Поддубкіна Олена Анатоліївна Вища Безпартійна Управління соціального захисту населення Дворічанської районної державної адміністрації Заступник начальника управління
59 Блок Світличної 6 39ТВО №14 1 Ісіченко Андрій В’ячеславович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ʼGISʼ директор
60 Блок Світличної 23 39ТВО №14 3 Капленко Олександр Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
61 Блок Світличної 31 39ТВО №14 2 Акулов Василь Володимирович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ПРИВАТНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼВИСЕЛОКʼ, генеральний директор
62 Блок Світличної 37 39ТВО №14 6 Коваленко Ігор Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
63 Блок Світличної 46 39ТВО №14 7 Маслій Микола Миколайович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
64 Блок Світличної 50 39ТВО №14 4 Григоренко Ірина Володимирівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
65 Блок Світличної 55 39ТВО №14 10 Дмитрієнко Ірина Вікторівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ПЕНСІОНЕР
66 Блок Світличної 64 39ТВО №14 8 Приходько Надія Вікторівна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ШЕВЧЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 1 І-ІІІ СТУПЕНІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ директор
67 Блок Світличної 67 39ТВО №14 9 Зозуля Андрій Вікторович Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ʼАГРІКА -Мʼ заступник директора
68 Блок Світличної 68 39ТВО №14 5 Черсунова Яна Анатоліївна Вища Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ʼБЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!ʼ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ
69 Батьківщина 19 39ТВО №14 2 Онищенко Наталія Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Шевченківська районна рада Харківської області Голова
70 Батьківщина 21 39ТВО №14 3 Бібік Олександр Вікторович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Приватне підприємство ʼКуп’янська сільгосптехнікаʼ Директор
71 Батьківщина 22 39ТВО №14 5 Поспєлов Віктор Дмитрович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ КП Агробуд Голова правління
72 Батьківщина 30 39ТВО №14 6 Бєлічко Віра Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Пенсіонер
73 Батьківщина 35 39ТВО №14 1 Брус Людмила Володимирівна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
74 Батьківщина 53 39ТВО №14 7 Ключко Сергій Валерійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
75 Батьківщина 61 39ТВО №14 4 Сизонов Григорій Анатолійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Тимчасово не працює
76 Батьківщина 81 39ТВО №14 9 Мозговський Микола Вікторович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ КЗ Великобурлуцька дитяча музична школа Директор
77 Батьківщина 85 39ТВО №14 8 Зеленіна Марина Олександрівна Вища Безпартійна ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ʼСАХЗАВОДСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ Директор
78 Батьківщина 89 39ТВО №14 11 Базанова Зоя Антоліївна Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ ТОВ ʼІзі кредитʼ Менеджер із надання кредитів
79 Батьківщина 93 39ТВО №14 10 Краля Сергій Анатолійович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ фізична особа-підприємець
80 Батьківщина 98 39ТВО №14 12 Клінкуш Сергій Іванович Вища Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання ʼБатьківщинаʼ Приватне підприємство ʼМеркурій 09ʼ Директор
Курилівська сільська територіальна виборча комісія Куп’янського району >>>
Представлені оперативні дані і документація носять інформаційний характер і не можуть використовуватись як офіційні документи.
При повному або частковому використанні інформації, розміщеної на web-сайті, посилання на джерело інформації обов’язкове.
© BingoBest